[otw_is sidebar=otw-sidebar-3]

Książka z aromatem…

Magdalena Brodowicz-Susz podczas wizyty w barze Diego Galdino

Książka Diego Galdino „Pierwsza Kawa o Poranku” od pierwszych stron pachnie kawą. Espresso, Cappucino, Maracchino o Caffe Alla Nutella, każdy znajdzie w niej ulubione smaki.

Książka jest historią o miłości ludzi z dwóch różnych światów – dosłownie i w przenośni, którzy mimo przeciwieństw, różnicy zdań, odmiennych upodobań oraz różnych języków, potrafią porozumieć się ze sobą językiem miłości.

Miłość w powieści Diega nie jest jednoznaczna. Galdino opowiada nam o miłości do kawy, dobrego jedzenia, przyjaciół oraz miłości kobiety i mężczyzny, która narodziła się w chwili, gdy oboje musieli zamknąć za sobą jedne drzwi i otworzyć drugie.

Opisy miejsc na Zatybrzu są bardzo realne, czytelnik znajduje się przed kościołem Santa Maria Trastevere i wie którędy iść, by trafić do mieszkania Pani Marii oraz baru, gdzie podają najlepsze na świecie maraschino – słodkie i mocne jak Rzym – Wieczne Miasto.

Powieść udowadnia, że po największej burzy wychodzi słońce, a miłość czyni cuda i dzięki niej potrafimy pokonać własne słabości. A gdy ta miłość okraszona jest wspaniałymi włoskimi smakami i widokami na najpiękniejsze miejsce na ziemi powinniśmy cieszyć się, że książka wpadła nam w ręce i dzięki Diego Galdino odbyć możemy podróż po Zatybrzu w towarzystwie zakochanych!

Pochłonęłam „Pierwszą Kawę o Poranku” jednym tchem, niczym łyk espresso podczas sjesty.

Magdalena Brodowicz-Susz podczas wizyty w barze Diego Galdino

Magdalena Brodowicz-Susz podczas wizyty w barze Diego Galdino

For My Italian Friend Diego

Magdalena Brodowicz- Susz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *