DreamPoints

Konkurs „W świecie włoskiego kina”

Blue Sky Travel organizuje konkurs dla miłośników Rzymu i dobrego filmu. Do wygrania są podwójne zaproszenia na przedpremierowy seans włoskiego filmu Asi Argento pt. „Dziewczynka z kotem”. Pokaz odbędzie się w Warszawie w Kinotece 4 grudnia 2014r. o godz. 20:30. Odpowiedz poprawnie na kilka pytań i zgarnij wejściówki na niezwykłą opowieść, której akcja dzieje się w najbardziej magicznym mieście świata.

dziewczynka z kotem

fot. http://www.pinterest.com/pin/371969250448160497/

Konkurs trwa od 21 do 25 listopada 2014 roku do godziny 23.59.

Aby wziąć udział w konkursie, należy udzielić poprawnych odpowiedzi na pięć pytań związanych tematycznie z włoską kinematografią. Pytania są dostępne tutaj.

Konkurs trwa pięć dni – każdego dnia zostanie wyłoniony jeden zwycięzca. Będzie to osoba, która jako pierwsza w danym dniu odpowie poprawnie na wszystkie pytania konkursowe. Jedna osoba może otrzymać jedną nagrodę.

Pełny regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenia na przedpremierowy pokaz włoskiego filmu!

Wszystkich pasjonatów włoskiego kina zachęcamy do podróży i do Włoch. Na rynku pojawia się wiele ciekawych promocji na tanie loty do Rzymu, dzięki czemu oszczędzimy parę euro na seans w stylowym włoskim kinie :)

(Visited 85 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>