[otw_is sidebar=otw-sidebar-3]

Kolorowy Festiwal Holi w Rzymie!

Kolorowe Święto Holi w Indiach

Holi to hinduistyczne święto radości i wiosny, podczas którego entuzjastyczny, pomalowany kolorowymi farbami tłum, obsypuje się proszkiem w przeróżnych barwach. W Indiach Holi obchodzi się na przełomie lutego i marca.

Ze względu na niecodzienną formę oraz ogromną radość, która towarzyszy uczestnikom, święto to dotarło niedawno do Europy, gdzie staje się coraz popularniejsze. W wielu miastach naszego kontynentu można wziąć obecnie udział w niezwykłym Festiwalu Kolorów, wzorowanym właśnie na Święcie Holi. Od tego roku będzie to możliwe również w Rzymie! W sobotę, 14 czerwca 2014r., odbędzie się pierwszy w Wiecznym Mieście Festiwal Kolorów. Impreza będzie mieć miejsce w Ippodromo delle Capanelle. Skorzystaj z okazji i kup bilety lotnicze do Rzymu z Polski by na własne oczy zobaczyć Festiwal Holi :)

Święto Holi w Indiach/ fot. https://www.flickr.com/photos/sgerner/8629550062

Święto Holi w Indiach/ fot. https://www.flickr.com/photos/sgerner/8629550062

Każdy, kto chciałby wziąć udział w tym niezapomnianym wydarzeniu, musi nabyć bilet w cenie 25 EUR. Jeżeli zapłacimy 33 EUR, otrzymamy dodatkowo pięć worków z kolorowym proszkiem. Za cenę 38 EUR dostaniemy do tego jeszcze kolorową koszulkę.

Wszyscy uczestnicy Festiwalu Holi malują się kolorowymi farbami, a następnie obsypują proszkami we wszystkich kolorach tęczy lub wyrzucają je w górę. Całość będzie wzbogacona o muzykę m.in. takich wykonawców jak: K-PAUL, Crookers, Ostblockschlampen, We Are Presidents, Cyperbunkers, Giandomenico Di Vito czy EMSI GALLO.

Bilety są cały czas dostępne. Można je nabyć m.in. na stronie internetowej, gdzie również znajdziecie więcej szczegółów na temat samego wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *